הסיפור שלנו

שלום ונעים להכיר, אנחנו Brandon, בונים ומפתחים מותגים לחברות מובילות בשוק הישראלי והבינלאומי. מאחורינו פעילות עניפה בענפים שונים עם מגוון מותגים, מהמותגים המובילים והגדולים בישראל ועד מותגים קטנים, מבטיחים ומסקרנים. אנחנו גאים לייצג בישראל את PROPHET חברת מיתוג גלובלית.

אנחנו בעד מותגים חכמים.

מה זה מותגים חכמים? מותגים שהם משמעותיים יותר מכל ססמא, בולטים יותר מכל לוגו.
מותגים עם מהות, שיוצרים לעסק תשתית רעיונית, מתווים דרך פעולה, מהווים מקפצה לחדשנות ומשמשים כשפה פנים ארגונית משותפת. מותגים עם אמת. שמתפתחים תמיד. שמקיימים יותר משהם מבטיחים.
ששואפים להשפיע. להניע. מותגים שמדברים לראש. מותגים שמתחברים ללב. לקוחות, צרכנים, עובדים, עמיתים. של אנשים.

ST1
ST2

להוריד את המושגים "מותג" ו"מיתוג" ממקום מושבם המעורפל

אנחנו מאמינים כי חשוב להוריד את המושגים "מותג" ו"מיתוג"ממקום מושבם התפיסתי האוורירי והמעורפל הנוכחי (בעננים), להביט בהם בעיניים ולשאול אותם: לקחנו את חכמת המותגים והמיתוג ובתהליך של שנים של עבודה עם קשת רחבה של מותגים – חלקם גדולים, חלקם קטנים, חלקם ותיקים, חלקם תינוקות ולפעמים כאלה שטרם נולדו, עיבדנו מודל עבודה יישומי ומשימתי שכל תכליתו לבנות כל חברה מכל גודל ובכל שלב התפתחותי, כמותג גדול בפני עצמו.

אנשי אסטרטגיה ואנשי קריאטיב שעובדים יחד

אנחנו מאמינים בתהליכי עבודה קצרים, ממוקדים ואפקטיביים לצד חשיבה ופעולה דינמית – ומתאימים לכל עבודה את שיטת העבודה הנכונה לה ואת צוות האנשים המתאים ביותר לרוחה, אופיה ומהותה. אנחנו צוות של אנשי חשיבה אסטרטגיים ואנשי חשיבה יצירתיים שעובדים יחד מההתחלה ועד הסוף לייצר סיפור רלוונטי, מבודל והשראתי לחברה. הצוות שלנו כולל: אנשי אסטרטגיה בכירים, מעצבים בכירים, אנשי דיגיטל, קופירייטרים, צוות תיכנות ומומחי רשתות חברתיות. לכל פרויקט בהתאם לאופיו נבנה צוות יעודי.

LIMOR
ST3

האני מאמין על קצה המזלג

לעזור לחברות, באמת, לבנות את את המותג שלהם. כניסה עמוקה לתכנים של המותג, להצעות הערך, לחדשנות המותגית והשרותית מתוך אמונה שתהליך מיתוג אמיתי צריך לעסוק בימינו בהרבה יותר משורת מיצוב ופרק חזותי של לוגו, צבע, אריזה או יצירת ספר מותג יפה שעיקר ערכו הוא הערך האסטטי.