מיתוג עסקי

המלון המינימליסטי הזה הוא חדר ליחיד ללא קיר או גג.

האמנים הקונספטואליים פרנק ופטריק ריקלין, יחד עם  מקצוען האירוח דניאל שרבונייה, פתחו מחדשאת מלון “נול שטרן”  שלהם – קונספט נדל”ני בצורת מיטה זוגית באוויר הפתוח הממוקמת באזור הכפרי השווייצרי שתדגיש את הזוהר הטבעי של הנוף. בחדר המינימלי הזה אין קירות או גג, אבל הוא יכול להתגאות בנוף מדהים של הרי האלפים השווייצרים, מה שמעניק שהייה חווייתית שונה מכל מלון אחר.

הקונספט המקורי נוצר בשנת 2008 בתוך בונקר גרעיני בעיירה השווייצרית סוולן. עכשיו היוצרים הלכו עם  הרעיון שלהם  צעד קדימה עם הוורסייה המתקדמת הזו בספיאנטל, שמטרתה להגדיר מחדש את הרעיון של משאבים והרעיון של בעלות. הם מתארים את הבעלים של המיטה הזוגית כמו האזור בו המיטה ממוקמת.

מיתוג

עם תמיכה מהתיירות והאמנות של ספיאנטל, המיטה באוויר הפתוח זמינה כעת להזמנות, מנוהלת על ידי התושבים המקומיים, כשבאטלר מודרני, לובש כפפות לבנות ועניבת פרפר דואג להבטיח כי האורחים מתקבלים בקבלת פנים חמה ומספק להם ארוחת בוקר במיטה. עם זאת, החדר המינימלי פתוח לגמרי לאיתני הטבע והשירותים הציבוריים הקרובים ביותר נמצאים במרחק עשר דקות.

דניאל שרבונייה אמר בהודעה לעיתונות:

“למרות שגרסה זו שונה רדיקלית מן הראשונה בבונקר הגרעיני, המהות והרוח של המושג נשארות זהות: לשים את האורח במרכז החוויה ולהתמקד בבלתי נתפס על ידי צמצום כל דבר אחר לכדי מינימום”.

מיתוג

החוויה הזו יקרה פי עשר מהקונספט של הבונקר הגרעיני –  250 פרנק שוויצרי (בסביבות 253 $).

חזון היוצרים הוא ליישם את הקונספט הזה בעתיד באזורים שונים, התקנת מיטות דומות בכל רחבי האזור הכפרי של שווייץ בשיתוף עם ארגוני תיירות אזוריים. המיטות המקוריות מהבונקר תיפרסנה, מה שיהפוך את שווייץ  למדינה הראשונה שתהיה כולה מלון אחד גדול.